equipment thank you

Μεγάλη δωρεά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Σε μια αξιοθαύμαστη και συγκινητική χειρονομία προέβη ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας, κάνοντας πραγματικότητα την αναβάθμιση του εργαστηρίου πληροφορικής.

Οι υπολογιστές του εργαστηρίου ήταν παλιάς τεχνολογίας και υπολειτουργούσαν, με αποτέλεσμα να δημιουργούνται πολλά προβλήματα στη διδασκαλία του μαθήματος της πληροφορικής. Σήμερα όμως το εργαστήριο πληροφορικής είναι πια σύγχρονο, με νέους ηλεκτρονικούς υπολογιστές, χάρη στην ευγενική χορηγία!

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων/Διδασκουσών του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πυλαίας ευχαριστούν θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας για την πολύτιμη, άμεση και έμπρακτη στήριξή του. Με τη δωρεά 18 Η/Υ, 18 οθονών, 18 πληκτρολογίων/mouses καλύπτονται βασικές ανάγκες του σχολείου μας σε εποπτικά μέσα διδασκαλίας.

Σας ευχαριστούμε για την άριστη συνεργασία, που είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την επίτευξη του κοινού μας στόχου, δηλαδή την πρόοδο των παιδιών μας.

Δωρεά desktops 23 12 11