Προσωπικό του 1ου Δ.Σ. Πυλαίας 2015-2016

 Σχολικό έτος 2015-2016

prosopiko1516

 Διδακτικό προσωπικό

Διευθυντής: Τσουμάνας Ναούμ (Μάκης) Δάσκαλος

Υποδιευθυντής: Λύτος Κωνσταντίνος Δάσκαλος

Υπεύθυνος ολοήμερου: Μουσενίκας Αργύριος
 

α/α 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Ειδικότητα

1

Ανθομελίδου Αθανασία (Α1)

Δασκάλα

2

Σκαρλάτου Σοφία (Α2) 

Δασκάλα

3

Φωτοπούλου Ευαγγελία (Α3) 

Δασκάλα

4

Κουστράβα Στέλλα (Α4)

Δασκάλα

5

Τσιπώνη Αθανασία (Β1) 

Δασκάλα

6

Προκοπίου Ουρανία (Β2) 

Δασκάλα

7

Τσορμπατζόγλου Αλεξάνδρα (Β3) 

Δασκάλα

8

Τουρσουνίδου Δέσποινα (Β4) 

Δασκάλα

9

Αυτζής Μερκούριος (Γ1) 

Δασκάλα

10

Χουρμουζιάδου Όλγα (Γ2)

Δασκάλα

11

Κατσιαούνη Ιωάννα (Γ3)

Δάσκαλος

12

Κορδίλας Ξενοφών (Δ1) 

Δάσκαλος

13

Παπαβλασόπουλος Παντελής (Δ2)

Δασκάλα 

14

Βαλουμάς Ιωάννης (Δ3)

Δασκάλα

15

Κυμηνάς Ανδρέας (Ε1)

Δάσκαλος

16

Παπαχρήστου Στεργία (Ε2)

Δάσκαλος

17

Χρυσοστομίδης Κων/νος (ΣΤ1)

Δάσκαλος

18

Αραμπατζής Ευστράτιος (ΣΤ2)

Δασκάλα

19

Παπαδοπούλου Μαργαρίτα (Συμπλ)

Δασκάλα

20

Κούτσιανου Αναστασία

Τμήμα Ένταξης

21

Ζήκα Αγαθή

Φυσικής Αγωγής

22

 Νόκα Γεωργία 

Φυσικής Αγωγής

23

Παληογιάννης Δημήτριος

Φυσικής Αγωγής

24

Ιατρίδου Σταυρούλα 

Αγγλικών

25

Αφεντούλη Ελένη 

Αγγλικών

26

Αντωνιάδου Αικατερίνη 

Αγγλικών

27

Μορφοπούλου Αντιγόνη

 Γερμανικών

28

Στοϊκού Βάια

 Γερμανικών

29

Μπαλδράμη Ευαγγελία

Γαλλικών

30

Καλδή Μάρθα

Γαλλικών

31

Ταντανόζης Δημήτριος

Εικαστικών

32

Μπαλέκα Ελένη

Εικαστικών

33

Σταθοπούλου Ελένη

Μουσικής

34

Λαγκουβάρδος Γρηγόριος

Μουσικής

35

Γερακά Αγγελική

Θεατρικής Αγωγής

36

Κατσαντώνης Μενέλαος

Πληροφορικής

37

Μπανταβή Ελένη

Πληροφορικής

38

Κούσκουρας Κωνσταντίνος

Τμήμα Ένταξης

39

Χαρισοπούλου Σταματία

Παράλληλη Στήριξη

40

Καψάλη Αικατερίνη

Φυσικής Αγωγής

41

Τσομπανάκη Χαρά

Ιδ. ΕΒΠ

42

Κακάνης Μιχαήλ

Παράλληλη Στήριξη

43

 Σιαλδά Γαρυφαλλιά

Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό ΔΕ1 (ΕΣΠΑ)

 

Βοηθητικό προσωπικό

Φύλακες: Αλεξάνδρα Σολεμετζίδου, Βελισσαρίου Αριστείδης (βραδινός) 

Καθαριότητα Σχολείου: Αναστασιάδου Γεσθημανή, Στρούνη Μαρία

Σχολικός τροχονόμος: Τσιόκα Ελένη

Υπεύθυνη κυλικείου-τραπεζοκόμος: Τσιούκα Μαρία

Νοσηλεύτρια: Γυμνοπούλου Αλίκη

 

Additional information